Hakkımızda

KURULUŞ/FAALİYET

1963 yılında elektrik pano imalat sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş olan ÜSTÜN SAN. Elektrik Metal San. Tic. Ltd. Şti., Türk Standartları Enstitüsü tarafından, imalata yeterlilik belgesi ve Türk standartlarına uygunluk belgesi verilerek onaylanmıştır. Firmamız, Türkiye genelinde ve ayrıca Irak ve diğer komşu ülkelerde mühendisleri, teknik personeli ve zamanın en modern makinaları ile imalat hizmeti vermektedir. Sektörde yarım asrı aşkın bir süredir hizmet vermekte olan ÜSTÜN SAN., her koşulda müşteri memnuniyeti ve kaliteyi  birinci planda tutmaktadır. Türkiye genelinde Pazar payını sürekli arttıran ÜSTÜN SAN., çizim ve tasarımlarını tamamen kendisi yapmaktadır.

Üstünsan Elektrik Metal San. Tic. Ltd. Şti.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin tecrübe ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini en yüksek standartlara taşımak ve tamamlamak.

VİZYONUMUZ

Kalitede süreklilik uygun fiyat, karşılıklı güven dürüstlük vizyonumuz oluşturan en temel ve asla vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. Aynı zamanda sektördeki en iyi, en kaliteli ve yenilikçi firmalarda biri olmaktır.
Bazı hedefler, başarısız olmaya değer.
Gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenebilmektir.
Barış Karaaslan
TurkishEnglishKurdish (Kurmanji)ArabicGerman